• Sme tu pre vás od: 8:00 - 14:30
  • Facebook | Tofisia

Upratovanie a tepovanie Šaľa

Efektívne upratovanie a tepovanie
s kvalitným výsledkom, Šaľa

Upratovanie je proces, ktorý môže byť pre niektorých ľudí veľmi frustrujúci. Avšak, len ak je správne uskutočnený, môže vám pomôcť udržať vašu domácnosť v čistote. Zároveň je úplne v poriadku, pokiaľ to vy sami nestíhate a potrebujete pomoc od odborníkov.

Či už máte záujem o pravidelné upratovanie v rôznych časových horizontoch alebo chcete využiť naše služby upratovania jednorázovo, napríklad po rekonštrukcii či v rámci sezony. V každom prípade sa môžete na nás obrátiť! Ušetrite si množstvo času a zbytočných nákladov.

Upratovanie Šaľa

V rámci upratovania poskytujeme tieto služby:

- komplexné čistenie a umývanie 
- tepovanie čalúneného nábytku, sedačiek, kobercov, interiéru áut
- umývanie okien a sklených plôch
- čistenie podláh, strojové čistenie podláh
- vypratávanie a odvoz odpadu
- starostlivosť o exteriér
- eko čistenie

 

Doprajte si čas pre seba a svojich blízkych a upratovanie nechajte na nás! 

Našim klientom ponúkame vysokú kvalitu a profesionalitu odvedenej práce, tie najkvalitnejšie čistiace prostriedky a stroje, profesionálny tím. Samozrejmosťou je pravidelná kontrola odvedenej práce našich zamestnancov.

Na základe osobnej obhliadky posúdime znečistenie a celkový rozsah prác. Následne vám do 24 hodín zašleme cenovú ponuku. Všetky druhy upratovacích prác vám samozrejme radi prispôsobíme podľa vašich predstáv.

Upratovanie, tepovanie Šaľa
Upratovanie domácností Šaľa

Komplexné upratovanie domácností Šaľa

Pravidelné upratovanie má množstvo výhod nielen pre vašu domácnosť   

1. Pravidelné upratovanie pomáha udržiavať domácnosť čistú a v poriadku. Budete mať doma čisté a zdravé prostredie, kde sa budete cítiť pohodlne. 
2. Upratovanie zabezpečené firmou vám ušetrí množstvo času. 
3. Ak budete využívať pravidelné upratovanie, budete mať rozhodne menej vecí, ktoré budete musieť opraviť. To znamená, že ušetríte čas aj peniaze, ktoré by ste inak mohli minúť na opravu. 
4. Upratovanie pomôže udržať si zdravý životný štýl. Pravidelné upratovanie znižuje riziko vzniku alergií a ďalších zdravotných problémov, pomáha tiež odstrániť nečistoty, ktoré by mohli byť škodlivé pre vaše zdravie.

Upratovanie vchodov, bytových domov Šaľa

Upratovanie vchodov je veľmi dôležité pre zachovanie dobrého zdravia a bezpečnosti obyvateľov. Pravidelné upratovanie vášho vchodu zachováva kvalitu života v bytových domoch. Ak upratovanie nie je vykonávané pravidelne, môže to viesť k vzniku nebezpečných situácií ako sú nečistoty či plesne.

Prvým dôvodom pre pravidelné upratovanie vchodov je zdravie obyvateľov. Nečistoty, prach a baktérie môžu vyvolať alergické reakcie a respiračné ochorenia. Upratovanie pomáha udržiavať domy čisté a vyhýbať sa alergénom a baktériám.
Druhým dôvodom pre pravidelné upratovanie vchodov je bezpečnosť. Upratovaním sa zabráni tomu, aby sa nečistoty kumulovali.

Tretím dôvodom je samozrejme estetika. Nečistoty a prach môžu byť veľmi neestetické a môžu vytvoriť nepríjemné prostredie pre obyvateľov. Štvrtým dôvodom je zabránenie šíreniu nečistôt. Nečistoty a odpadky sú veľmi nepríjemné a môžu spôsobiť nepríjemné pachy.

Upratovanie vchodov, bytových domov Šaľa

Upratovanie vchodov a bytových domov vykonávame v pravidelných intervaloch, ale aj jednorázovo. Servis poskytujeme nasledovne: 1x týždenne, 2x týždenne, 3x týždenne, 5x týždenne. Upratujeme: spoločné priestory, všetky sklené plochy, výťahy, dvere, podlahy.

Upratovanie firiem Šaľa

Upratovanie firiem Šaľa

Upratovanie je dôležité pre každú firmu. Je to jeden z najdôležitejších aspektov, ktoré ovplyvňujú úspech podnikania. Čistota a poriadok v pracovnom prostredí sú nevyhnutné pre zachovanie produktivity, zdravia a bezpečnosti zamestnancov. Nakoniec, pravidelné upratovanie môže pomôcť zachovať profesionalitu firmy. Čisté prostredie môže pomôcť vytvoriť pozitívny obraz o spoločnosti, čo môže prilákať potenciálnych zákazníkov. 

 

Pre firmy, spoločnosti, zariadenia a organizácie ponúkame v rámci upratovania aj kompletný outsourcing služieb. 

Poskytujeme upratovanie vždy v najvyššej kvalite:

- maximálna diskrétnosť, bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci zabezpečenie čistiacich prostriedkov a pracovného náradia, 

- žiadne starosti z mzdovou agendou a pracovnými zmluvami, 

- profesionalita a skúsenosti, 

- pravidelná kontrola vykonaných prác, 

- požiarna ochrana, 

- zabezpečenie zástupu zamestnanca v prípade PN alebo dovolenky, 

- svoj čas môžete využiť efektívnejšie, 

- poistenie za škodu 

Upratovanie firiem Šaľa