• Sme tu pre vás od: 8:00 - 14:30
  • Facebook | Tofisia

Služby

Upratovanie

Profesionálne upratovanie pre firmy aj domácnosti

 

Ponúkame vám komplexné upratovanie. Či už aktuálne potrebujete jednorazové, generálne upratovanie vo vašej domácnosti či firme. Alebo radšej uprednostníte pravidelné upratovanie bytu, domu, či firmy podľa našej dohody. Ušetrite si množstvo času a zbytočných nákladov. Na našu spoločnosť a našich pracovníkov sa môžete absolútne spoľahnúť. 

Upratovanie pre domácnosti a firmy

Komplexné a kvalitné upratovanie vašej domácnosti či firmy. Či už aktuálne potrebujete jednorazové, generálne upratovanie vo vašej domácnosti alebo firme. Alebo radšej uprednostníte pravidelné upratovanie bytu, domu, či firmy podľa našej dohody.

Upratovanie domácnosti
Tepovanie

Tepovanie

Tepovanie a tepovacie služby pre firmy, kancelárie, obchodné priestory, hotely, penzióny, školy, školy, zariadenia. Pravidelné alebo jednorazové tepovanie - koberce (1, 2x do roka alebo podľa vašej potreby), čalúnený nábytok, stoličky, sedačky. 

Upratovanie vchodov, bytových domov

Poskytujeme komplexné upratovanie aj pre bytové domy, paneláky, novostavby. Upratovanie bytových domov vykonávame v pravidelných intervaloch, ale aj jednorázovo.

Upratovanie bytových domov
Strojové čistenie podláh

Strojové čistenie podláh

Realizujeme komplexné strojové čistenie všetkých druhov podláh. Podľa potreby a rozsahu. Máme k dispozícii všetky druhy strojov na kvalitné vyčistenie podlahy.  

Umývanie okien, plôch

Poskytujeme profesionálne umývanie okien a sklenených plôch. V rámci pravidelného, ale aj generálneho upratovania vám zabezpečíme komplexné umytie všetkých sklených plôch v rámci vašich priestorov.

Umývanie okien
Dezinfekcia

Dezinfekcia priestorov

Profesionálne upratovanie - čistenie a dezinfekcia kancelárií, obchodných priestorov. Komplexná dezinfekcia a čistenie vzduchu. Zabezpečte kvalitné ovzdušie vo vašom pracovnom priestore pre vás, svojich zamestnancov a klientov a cíťte sa komfortne.

Polymerizácia podláh

Polymerizáciu podlahy realizujeme najmä pre ambulancie a zdravotné strediská. Zanesené podlahy dôkladne vyčistíme a polymerizáciou zabezpečíme lesk a ochrannú vrstvu podlahy.

Polymerizácia podláh
Starostlivosť o exteriér, zimná údržba

Starostlivosť o exteriéry, zimná údržba

Nemusíte sa už viac trápiť s úpravou okolia vášho domu alebo bytového domu. Pomôžeme vám aj s komplexnou úpravou exteriéru. Sezónne upratovanie spoločných priestorov alebo domácností nezáhrňa len interiér, ale aj exteriér.

Vypratávanie, odvoz odpadu

Máte množstvo odpadu a nepotrebných vecí, ktorých sa potrebujete zbaviť? Pomôžeme vám a kompletne vypraceme a zlikvidujeme všetok odpad z pivničných priestorov, garáže.

Odvoz a vypratanie odpadu
Čistenie bazénov

Profesionálne chcemické čistenie bazénov

Vyčistenie bazéna pred letnou sezónou, počas sezóny, príprava na zazimovanie či celoročná starostlivosť o čistotu bazéna? Pomôžeme vám so zabezpečením komplexných služieb a čistoty.
 
Chemické čistenie stien, dna a schodov bazénov:

 

  • s ťažkou fóliou
  • plastové 
  • laminátové
  • kompozitné
  • mozaikové